پرداخت هزینه آزمون GRE

پرداخت هزینه آزمون GRE

آزمون Graduate Record Examination) GRE)یکی از امتحانات زبان است که نمره آن معیار سنجش زبان انگلیسی در بسیاری از دانشگاه‌های جهان به هنگام ارزیابی مدارک پذیرش دانشجویان می‌باشد.

آزمونی مهم و الزامی

نمره این آزمون جز مدارک الزامی برای ادامه تحصیل در مقاطع فوق لیسانس (Master) و دکترا (Phd) در تمامی دانشگاه‌های ایالات متحده آمریکا بوده و کسب نتیجه خوب در این آزمون می‌تواند به عنوان وجه تمایز شما از دیگر داوطلبین باشد. افرادی که دارای هر یک از مدارک تافل یا آیلتس هستند، با شرکت در آزمون GRE General شایستگی خود را برای ورود به مقطع فوق لیسانس و دکترا برای دانشگاه روشن می‌سازند.

شرکت رها پی تمامی پرداخت های شما مربوط به آزمون های بین المللی را برای شما انجام خواهد داد.

توجه داشته باشید

نکته 1

عدم درخواست دانشگاه برای ارائه مدرک GRE توسط دانشجو در موارد بسیار نادری پیش آمده است.

نکته 2

در مورد دانشگاه های کانادا و اروپا، داشتن این مدرک جز مدارک الزامی برای اخذ پذیرش در تمام دانشگاه‌ها نیست و ممکن است برخی دانشگاه‌ها مدارک دیگری را از شما درخواست کنند. این آزمون که توسط موسسه ETS برگزار می شود.

نکته 3

این آزمون در دو حالت (Paper-Based) و (Computer-Based) در بسیاری از کشورهای جهان برگزار می شود. در ایران نیز توسط سازمان سنجش کشور و چندین موسسه برگزار می شود.در حال حاضر آزمون کاغذی  در ایران تنها در دانشگاه اصفهان برگزار می شود و برای شرکت در آزمون کامپیوتری (Computer Based) می توانید

مکان های مجاز برای آزمون و تاریخ های مجاز آن را ببینید.

انواع آزمون GRE

تخصصی GRE Subject

که در سه نوع بوده و در ادامه ی مطلب موارد استفاده ی آن توضیح داده خواهد شد

عمومی GRE General

این آزمون حالت عمومی دارد و برای پذیرش در اکثر دانشگاه ها و شرکت های معتبر استفاده می شود.

fa_IRPersian
fa_IRPersian