وسترن یونیون

وسترن یونیون چیست ؟

ارسال و دریافت حواله های وسترن یونیون (Western Union)
با بیش از ۱۵۰ سال سابقه، سریعترین و مورد اعتمادترین روش انتقال پول در دنیاست.برای استفاده از این سیستم سریع فقط میبایست نام و نام خانوادگی شخص گیرنده در کشور مقصد را به ما بدهید. طی ۳ ساعت کاری رسید شما آماده است!
استفاده از وسترن یونیون بسیار ساده است کافی است در سایت ما ثبت نام کنید، سپس فرم درخواست را  پر کنید
ساعات کار وسترن یونیون
همه روزه از ساعت  9 صبح الی 5 بعد از ظهر بغیر از روز های یکشنبه.
زمان انجام سفارش یک تا سه ساعت کاری
ابتدا باید بدانید که کارمزدی بابت انتقال از شما دریافت می شود، و این به دلیل سادگی و سرعت Western union است.

وجه انتقالی شما، به سرعت و در چند دقیقه حواله خواهد شد.

در یک روز می توانید حداکثر 5000 دلار را انتقال دهید.

این سیستم از حواله بانکی سریعتر است و برای مبالغ کم نیز  قابل انجام است.

مراحل ثبت درخواست وسترن یونیون

دریافت رسید

طی یک تا سه ساعت کاری رسید دریافت کنید.

ایجاد فاکتور و پرداخت

مشخصات گیرنده را وارد کنید.

ثبت مشخصات گیرنده

مشخصات گیرنده را وارد کنید.

ثبت نام در سایت

با وارد کردن مشخصات خود در سایت ثبت نام کنید .

چه چیزهایی را قبل از ارسال باید بدانم ؟

کد رمز وسترن یونیون چیست؟

این کد که با نام اختصاری MTCN نیز شناخته میشود کدی است که به شما تخصیص داده میشود تا با گفتن آن به گیرنده، گیرنده بتواند پول را دریافت کند. رسید کاملا در اختیار شما قرار میگیرد تا شما بتوانید علاوه بر MTCN موارد دیگر را نیز ببینید.

توضیحات تکمیلی

وسترن یونیون نام یک کمپانی با سابقه ی امریکایی است که در زمینه ی خدمات مالی و انتقال پول فعالیت میکند.این شرکت خدمات متنوعی از جمله انتقال وجه فرد به فرد,حواله پستی پول,پرداخت های تجاری و خدمات اقتصادی را به سایر نقاط جهان انجام می دهد. یکی از خدمات شرکت وسترن یونیون که در دنیا بسیار کارگشا و مورد توجه است انتقال وجه در سریعترین زمان ممکن و بدون نیاز به حساب بانکی است.
وسترن یونیون در حدود 500000 شعبه در بیش از 185 کشور جهان دارد اما به دلیل تحریم های وضع شده علیه ایران این شرکت در کشور ما شعبه ای ندارد.
وجود تحریم های بانکی علیه ایران امکان اتصال کشورمان به شبکه ی جهانی بانکی را قطع کرده و در این میان خانواده های ایرانی که عضوی از آنها در خارج از کشور به سر می برد برای انتقال پول از خارج به ایران و یا بالعکس با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم می کنند.
وسترن یونیون روشی مناسب و سریع برای انتقال پول به خارج از کشور است که طی آن فرد گیرنده در کمترین زمان ممکن می تواند به مبلغ فرستاده شده توسط شما دسترسی داشته باشد.

روش انتقال وجه از طریق وسترن یونیون در سایر کشورها به جز ایران(و دیگر کشورهایی که تحریم هستند):
به منظور این امر شما با در دست داشتن وجه پرداختی و هم چنین مدرک شناسایی به یکی از نمایندگی های شرکت وسترن یونیون رفته و فرمی را که در آن نام و نام خانوادگی خود,نام,نام خانوادگی و کشور و شهر فرد گیرنده در آن قرار دارد را پر کرده و سپس آن فرم را به همراه وجه مورد نظر جهت انتقال را به کارگزار شرکت وسترن یونیون می دهید. کارگزار دفتر ,کد ده رقمی ای را به شما می دهد که شما باید تنها و تنها این کد را در اختیار فرد گیرنده قرار دهید. سپس فرد گیرنده با در دست داشتن این کد و یک کارت شناسایی عکس دار به شعبه ی شرکت وسترن یونیون در محل زندگی خود مراجعه کرده و پس از ارائه ی مدارک پول را به صورت نقدی دریافت می کند.
نکته ی مهم: حال با این تعاریف بدلیل اعمال تحریم های اقتصادی و نبود شعبات رسمی وسترن یونیون در ایران شرکت رها پی خدمات وسترن یونیون را برای شما هموطنان عزیز فراهم ساخته است که بتوانید با پرداخت ریال و تبدیل آن به دلار آمریکا عملیات ارسال پول را در کمترین زمان ممکن محقق سازد.

سفارش “وسترن یونیون” خود را ثبت کنید

در سایت ثبت نام کنید و این سرویس را ثبت کنید!

fa_IRPersian
fa_IRPersian